НАЙКРАЩА КУХАРНА КНИГА К (Paperback)

НАЙКРАЩА КУХАРНА КНИГА К By Мілан&#107 Cover Image
$41.99
Call for price & availability.

Description


Картопляна дієта - одна з вуглеводних монодієт, тобто дієта, яка складається майже або виключно з певної їжі. Існують різні варіації картопляної дієти. Усі вони мають спільне основне споживання картоплі, часто в поєднанні з яйцями або кварком. При деяких варіантах дієти дозволені також нежирні овочі, салат або деякі фрукти. На додаток до великого споживання картоплі, приготування страв з низьким вмістом жиру є найважливішою характеристикою картопляної дієти.

Ось як працює картопляна дієта

Один кілограм нежирної картоплі та - залежно від варіанту - 100 грамів кварку або три яйця щодня потрапляють на тарілку з картопляною дієтою. Поєднання картоплі з кварком або яйцем забезпечує високу біологічну цінність. Це означає, що організм може засвоювати та використовувати протеїн, який він містить, особливо добре. Це в свою чергу забезпечує тривале відчуття ситості. У той же час калій, що міститься в картоплі, виводить з організму більше води. Тож ви швидко втрачаєте перші кілограми - виграш очка для картоплі.

Картопляна дієта чому картопля корисна

Картопля виглядає непоказно, але бульба містить багато корисних інгредієнтів вона багата вітамінами С і В, містить фолієву кислоту, мідь, фосфати і сірку. Завдяки високому вмісту калію картопля має зневоднювальну дію.

Довголанцюгові вуглеводи в картоплі повільно розщеплюються в процесі травлення, тому бульби надовго забезпечують ситість і запобігають потягу. Крім того, картопля майже не містить жиру, але містить високоякісний білок, який відносно легко перетворюється на білок організму.

Найкращі (оскільки найменш калорійні) способи приготування картоплі як дієтичного продукту - це картопля, зв
.Product Details
ISBN: 9781805428176
ISBN-10: 1805428179
Publisher: Not Avail
Publication Date: February 6th, 2023
Pages: 224
Language: Ukrainian